Tisztelt leendő elsős Szülők!

Nagyon sok telefonos megkeresést, kérdést kapunk a beiskolázással kapcsolatban, köszönjük!

A járványügyi helyzettel kapcsolatos intézkedések miatt, egyelőre nagyon kevés konkrétumot tudunk.

Nagy valószínűséggel - a február 17-re hirdetett - hagyományos szülői tájékoztató elmarad. Igyekszünk egy digitális anyaggal pótolni ezt az alkalmat. Amennyiben az alapkérdéseken túl (hány osztályt indítunk, kik lesznek az osztályfőnökök, melyik lesz a tantermük, stb), további kérdések merülnek fel Önökben, kérjük, írják meg azokat az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címre! A digitális anyagban igyekszünk ezekre a kérdésekre is válaszolni.

Kérjük, kísérjék figyelemmel iskolánk honlapját, amint biztos információnk lesz, itt közzétesszük!

Köszönjük!

Iskolavezetőség

Tájékoztató a diákigazolványok igénylés menetéről

Ha a gyermek diákigazolvány igénylését elkezdték a Kormányablakban, és erről van is NEK-es igazolásuk, akkor azt az Egyéb dokumentumok pontba kérjük feltölteni. Ha még nincs, akkor a veszélyhelyzet elmúltával kell intézni.

Iskolánk körzete