Dolgozóink

Kitüntetést kapott dolgozók

Az iskola tanárai:

 

Ködmen Attila
igazgató, történelem, tanító

(tanárképző, tanítóképző,
ember és társ. műv. terület, szakvizsga,
vezetőképző)

   
  Kissné Anna Ildikó
igazgatóhelyettes, tanító

(tanítóképző, 
matematika szakkollégium, 
szakvizsga, vezetőképző)

   

Molnárné Korda Ildikó
igazgatóhelyettes, matematika, fizika

(tanárképző)

   
 

Ágoston Attila
tanító, napközis nevelő

(tanítóképző, angol műv. terület)

   
 

Barczikayné Diós Hajnalka
tanító, napközis nevelő

(tanítóképző, természetismeret műv. terület)

   
 

Barta Györgyné
tanító, napközis nevelő

(tanítóképző, 
környezetismeret szakkollégium)

   
 

Becska Flóra
angol, ének-zene

(tanárképző)

   
 

dr. Bendiákné Szabó Tünde
tanító, napközis nevelő

(tanítóképző, 
német műv. terület,
ember és társadalom műv. terület)

   
 

Csomainé Molnár Margit
tanító, napközis nevelő

(tanítóképző, rajz szakkollégium)

   
dokane konig maria

Dókáné Kőnig Mária
informatika

(egyetem, középiskolai tanár)

   
 

 

Dudás Zsuzsanna
kémia, fizika

(egyetem, tanárképző, középiskolai tanár)

 

   
 

Erdei Zoltán
földrajz, biológia

(egyetem, tanárképző, tanítóképző,
környezetismeret szakkollégium)

   
 
Fehér Istvánné
tanító, napközis nevelő

(tanítóképző, testnevelés és könyvtár 
szakkollégium, szakvizsga)

   
 

Hutainé Urbán Gabriella
angol

(tanárképző)

   
 

Iványiné Csontos Zsuzsanna
testnevelés, természetismeret, földrajz

(tanárképző)

   
 

 

Keserű Anikó 
iskolapszichológus

(Egyetem)

   
kiss gergely renata

Kiss-Gergely Renáta
rajz

(főiskola)

   
 

Kissné Szabó Zsuzsanna
magyar, történelem

(egyetem, tanárképző, középiskolai tanár)

   
 

Ködmenné Muhari Boglárka
tanító, napközis nevelő 

(tanítóképző, matematika műveltségi terület)

   
 

Kőszeginé Horváth Ildikó
tanító, napközis nevelő

(tanítóképző, 
könyvtár szakkollégium)

   
 

 

Mészáros Gábor Attiláné
tanító, napközis nevelő

(tanítóképző,testnevelés műveltségterület)

   
 

Nagyné Tóth Szilvia
magyar nyelv és irodalom

(tanítóképző, közművelődés szakkollégium,
tanárképző, szakvizsga)

   
 

Nemes Gyula
testnevelés, tanító

(tanítóképző)

   
 

 

Pasqualetti Bettina
tanító, napközis nevelő

(tanítóképző,magyar műveltségterület)

   
 

 

Sávoly Péter
tanító, napközis nevelő

(tanítóképző,ének-zene műveltségterület)

   

Schwartz Katalin
matematika, fizika

(tanárképző)

   
   

Szakács Edit
tanító, napközis nevelő

(tanítóképző, technika szakkollégium)

   
szekely zita

Székely Zita Petra
tanító, napközis nevelő

(tanítóképző, német nemzetiségi tanító)

   
 

Szenohradszkiné Furkó Edit
tanító, napközis nevelő, fejlesztőpedagógus

(tanítóképző, 
könyvtár szakkollégium)

   
 

Szerdahelyi Magdolna
német, angol, tanító

(tanítóképző, tanárképző)

   
 

Takácsné Varga Zsuzsanna
történelem, angol

(tanárképző)

   
 

Tfirstné Mészáros Ágnes
tanító, napközis nevelő

(tanítóképző)

   
 

Tihanyi Szilvia
tanító, napközis nevelő

(tanítóképző, 
magyar nyelv és irodalom műv. terület)

GYES/GYED

   
 

Tolnai Éva
tanító, napközis nevelő

(tanítóképző, 
testnevelés szakkollégium)

   
 

Vargáné Gábos Katalin
tanító, napközis nevelő

(tanítóképző, 
technika szakkollégium)

   
 vincze anita

Vincze Anita Zsuzsanna
testnevelés

(tanárképző)

   

viragos peter

 

Virágos Péter

tanító, napközis nevelő

(tanítóképző)

   

Zsovák Andrea
magyar nyelv és irodalom, történelem

(tanárképző)

   
 


Bucsek Noémi
könyvtáros tanár

(egyetem, okleveles könyvtárpedagógia-tanár,
könyvtáros asszisztens, tanárképző,
pedagógiai asszisztens,
művelődés szervező)

   
ÓRAADÓK:  
   
  Csala Katalin
(matematika)
   
 

Gajdátsy Ferencné 
(napközi)

   
  Illés Rita
(technika)
   
  Kiss Ágnes
  (napközi)
   
  Simonné Házman Terézia
(néptánc) 
   

 

Nevelést és oktatást közvetlenül segítők:

Hegede Zsuzsanna - iskolatitkár
Protasiewicz Izabela - iskolatitkár
Frey Konstantin Nándor - rendszergazda
Juhász Erika - pedagógiai asszisztens
Lukács-Kakas Rita - pedagógiai asszisztens
Mong Eudoxia - pedagógiai asszisztens
Sárközy-Katona Gabriella - pedagógiai asszisztens
Szabóné Szilágyi Ivett - pedagógiai asszisztens

   

Az iskola technikai dolgozói:
 
Darabos Ildikó – takarító, portás
Fekete-Tasi Mária – takarító
Homolya Zsuzsanna – takarító, portás
Hóra Gáborné  – takarító, portás
Móroczáné Borosi Ildikó – portás
Németh Viktor - kertész, karbantartó
Péczeli Judit – takarító, portás
Zentai Iván – kertész, karbantartó

 

 

A Dohnányi Ernő Zeneiskola kihelyezett tanárai:

Gócza Dávid – szolfézs
Belkovics Krisztina – zongora
Ősz-Farkas Krisztina - zongora

 

Az Iskolaszék tagjai:
Kissné Anna Ildikó (elnök),
Iványiné Csontos Zsuzsanna,
Nagy Károly,
Szepesi Nóra,
Erdős Gáborné,
DÖK vezető-helyettesek

 

Intézményi Tanács:
Kissné Anna Ildikó (vezető),
Nagy Károly (Önkormányzat),
Szepesi Nóra (Szülők),
DÖK vezető

 

Diákönkormányzat:
Táborszki Tamara 8.b (vezető)
Halasi Luca  8.c (helyettes)
Sass Kamilla  7.a (helyettes)


A Szülői Közösség
Szepesi Nóra (elnök), 
Erdős Gáborné (elnökhelyettes)

Gyermekvédelem
 
 
Iskolapszichológus:
Keserű Anikó

Önértékelési csoport:
Fehér Istvánné, 
Kissné Anna Ildikó, 
Schwartz Katalin,
Szerdahelyi Magdolna

 

Munkaközösségek/ munkacsoportok:

Munkaközösség

vezető


Felső tagozatos humán munkaközösség 

Kissné Szabó Zsuzsanna

Felső tagozatos reál munkaközösség

Dókáné Kőnig Mária

Alsó tagozatos humán munkaközösség

Ködmenné Muhari Boglárka

Alsó tagozatos reál munkaközösség

somainé MOlnár Margit

Testnevelés és szabadidős munkaközösség

Nemes Gyula

Osztályfőnöki munkaközösség

Schwartz Katalin

Gyermekvédelmi szakmai munkacsoport

 

Idegen nyelvi szakmai munkacsoport

 
A Gyermekvédelmi szakmai munkacsoport az Osztályfőnöki munkaközösség része,
az Idegen nyelvi szakmai munkacsoport a Felső tagozatos humán munkaközösség része.
 
  

felelősök

DÖK segítő pedagógus

Székely Zita Petra

DSK vezető

Nemes Gyula

Tankönyvfelelős

Dókáné Kőnig Mária

Pályaválasztási felelős

Molnárné Korda Ildikó

Mérési felelős

Szerdahelyi Magdolna

Honlap készítő

Frey Konstantin Nándor

Újság (Krónika)

Hegede Zsuzsanna

 

Külsős felelősök

elérhetőség

Iskolaorvos

dr. Ferenczi Dóra

iskolában: kedd: 8-10 óráig

 


Iskola védőnője

 


Kovács Orsolya

iskolában: hétfő, kedd, csütörtök: 8-14 óráig


Tel.: 06 70 400 99 48

Iskola rendőre

Ambrus Gábor rendőr főtörzsőrmester


Tel: 06 70 653 89 53 

email: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Fejlesztőpedagógus

Fehérvári Ildikó
(Pedagógiai Szakszolgálat)

 

Gyógypedagógus

Lénárt Adrienn
(Pedagógiai Szakszolgálat)

Tallér Zsuzsanna
(Pedagógiai Szakszolgálat)