Tisztelt Szülők!

 

A ma napon megjelent 111/2021. (III. 6.) Korm. rendelet értelmében a Kormány megváltoztatja tegnapi döntését, ezek szerint az iskolákban a digitális oktatás időszaka alatt mégis kell gyermekügyeletet biztosítani.

Gyermekfelügyeleti igényét a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen teheti meg.

A jelenlegi vészhelyzeti iskolai intézkedések célja a személyes kontaktusok számának csökkentése, járvány megfékezése és mindannyiunk egészségének védelme. Ezért összhangban a fent említett kormányrendelet 2.§- val, tisztelettel kérjük Önöket, hogy a gyermekfelügyeletet csak a legszükségesebb esetben vegyék igénybe!

 

Budapest, 2021. március 6.

 

Tisztelettel:

 

Ködmen Attila

intézményvezető