Tisztelt Szülők, kedves Gyerekek!

A rendkívüli járványhelyzetre való tekintettel iskolánkban is az interneten keresztül folytatódik az oktatás. Erről az osztályfőnökök és a szaktanárok fognak tájékoztatást küldeni.

• Felmérjük, hogy mindenki meg tudja-e oldani az online hozzáférésen keresztüli kommunikációt.
  • Azt kérjük a gyerekektől, hogy napi rendszerességgel, délelőtt 9 és 13 óra között tanuljanak. Teljesítsék a kapott feladatokat.
  • Ha valakinek nélkülözhetetlen taneszköze maradt az iskolában, jelezze az osztályfőnökének.
  • Nagyon indokolt esetben kiscsoportos felügyeletet biztosítunk ½ 8 és 17 óra között, ha ezt a szülők írásban, legalább 2 nappal előbb kérik.
  • A befizetett napközis étkezéseket március 16-tól lemondtuk.
  • Javasoljuk, hogy egészségetek védelmében maradjatok otthon.

Kérem, hogy mindenki vigyázzon az egészségére, fegyelmezetten tartsa be az országos utasításokat!

Budapest, 2020. március 16.

Tasnádi András