Kedves Szülők!

Iskolánk kilátástalan munkaerő helyzetét látva (2 fő kertész-karbantartó állásra nincs jelentkező) szülői kezdeményezésre udvarszépítő délelőttöt tartottunk.

Május 18-án, szombaton több, mint 40 anyuka, apuka (és jó néhány tanuló) vett részt a programon.

Füvet nyírtak, takarítottak, adomány sódert terítettek, festettek, mázoltak, kertészkedtek gyermekeik, gyermekeink környezetének kulturáltabbá tétele érdekében.

A példás összefogás szemmel látható eredményt hozott, köszönet érte.

A jövőben is számítunk önzetlen segítségükre.

Tisztelettel

a Brassó Utcai Általános Iskola nevében